دزدگیر خودرو تصویری اگزد مدل EX-222

دزدگیر EX-222 محصول شرکت اگزد ساخت کشور هنگ کنگ است و دارای یکسال گارانتی شرکت مجیر الکترونیک می باشد. ضدسرقت بودن و هشدار دادن این دزدگیر هنگام نادرست بسته شدن درب های خودرو باعث شده تا این محصول مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار بگیرد.

  • فقط ارسال (ارسال رایگان برای سفارشات بالای 200000 تومان)
  • نصب در محل (فقط تهران، هزینه 100.000 تومان)

تماس بگیرید

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

علت اصلی خرید دزدگیر برای هر مشتری این است که خودرویش از دست دزدان در امان بماند. دزدگیر EX-222 این امکان را برای شما فراهم می کند که هنگام قفل شدن خودرویتان به هیچ وجه امکان استارت زدن خودرو را نداشته باشید. بنابراین هیچ کس نمی تواند خودروی شما را به سرقت ببرد. 

یکی دیگر از مزایای EX-222 این است که این دزدگیر دارای دو عدد ریموت تصویری همراه با منوی فارسی می باشد. که این ریموت ها نیازی به باتری ندارند و به راحتی توسط کابل اندروید شارژ می شوند. شما میتوانید با کمک این دزدگیر صندوق عقب خودروی خود را از فاصله دور باز کنید. سنسور ضربه دو مرحله ای یکی دیگر از امکانات موجود در این محصول شرکت اگزد است.

همچنین باید گفت که این دزدگیر دارای دو قابلیت بیصدا و باصدا است و شما به وسیله آن می توانید قفل مرکزی خودرو را باز و بسته کنید. هنگام خرید این محصول وسایل جانبی مانند کیت اصلی دستگاه، سیم کشی و سوکتها بصورت کامل، آژیر و شوک سنسور برای شما ارسال خواهد شد.

EXAD
EX-222
هنگ کنگ
12 ولت
500 متر
دو عدد ریموت تصویری
قابل نصب بر روی همه خودروها می باشد.
کیت اصلی دستگاه، سیم کشی و سوکتها بصورت کامل، آژیر و شوک سنسور