دزدگیر ساده اگزد مدل EX-111

دزدگیر 111 اگزد محصول شرکت مجیر الکترونیک 

این دزدگیر از نوع دزدگیر های تک مسیره (one way ) میباشد که علاوه بر انجام تمامی کارهای یک دزدگیر ساده مانند قفل و باز کردن درب ها و جلوگیری از روشن کردن خودرو بدون اجازه صاحب خودرو  و ایجاد آلارم در هنگام ضربه خوردن و بازشدن درب ها ، قابلیت بازکن صندوق عقب و دو خروجی مجزا برای سنسور لرزش و سنسور چشمی باهم را دارد .

EXAD
  • فقط ارسال (برای تمامی استانها رایگان میباشد)
  • نصب در محل (فقط تهران، هزینه 50.000 تومان)

195,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

EXAD
one way
EX-111
هنگ کنگ
12 ولت
300 متر
یک عدد ریموت ساده و یک عدد ریموت ساده آنتن دار
انوع خودرو ها قابل نصب می باشد.
یک عدد کیت–یک عدد آلارم –1 عدد سنسور شوک– یک عدد کابل نصب ثابت–2 عدد ریموت

شما با استفاده از این ریموت ها می توانید، صندوق خودرو را باز کنید و خودروی خود را با آن خاموش کنید. این دستگاه دارای دو قابلیت بیصدا و باصدا است و با کمک آن می توانید قفل مرکزی خودرو را باز و بسته کنید. همچنین از دیگر مزایای این دزدگیر قابلیت کددهی آن است.

شاید برای شما هم پیش آمده که هنگام پیاده شدن از خودرو، فراموش کرده اید که درب های خودرو را قفل بزنید. این محصول شرکت اگزد هنگام فراموش کردن بستن درب ها و یا نادرست بسته شدن آن، هشدار می دهد. هنگام خریدEX-111 یک عدد کیت، یک عدد آلارم، یک عدد سنسور شوک و یک عدد کابل نصب برای شما ارسال خواهد شد.

این محصول یک محصول رقابتی با قیمت مناسب است که مجموعه ی "پای کار " توان ارسال و همچنین نصب در محل بر روی خودرو شما مشتریان گرامی را دارد .

سلام
باتوجه به قیمت فروشگاه های خیابانی و نصبی که در محل انجلم شد خوب بود . باتشکر