صندوق برقی TIGGO 5

امروزه در خودروها می‌توان علاوه بر سیستم دسترسی بدون کلید، از سیستم پیشرفته‌‌تری نیز استفاده کرد. در این سیستم، راننده برای قفل یا باز کردن درب‌ ها، نیازی به فشار دادن دکمه روی صندوق عقب خودرو ندارد. در واقع زمانی که به‌وسیله ریموتی که همراه خود دارد، با فشار دادن دکمه ریموت، قفل‌ها به‌صورت اتوماتیک باز می‌شوند.

EXAD
  • فقط ارسال (ارسال رایگان برای سفارشات بالای 200000 تومان)
  • نصب در محل (فقط تهران، هزینه 500.000 تومان)

7,200,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

باز و بسته کردن درب صندوق عقب خودرو در مواقع مشغول بودن دست، همواره یکی از دردسرهای رانندگان است. اما امروزه در خودروها می‌توان علاوه بر سیستم دسترسی بدون کلید، از سیستم پیشرفته‌‌تری نیز استفاده کرد. در این سیستم، راننده برای قفل یا باز کردن درب‌ ها، نیازی به فشار دادن دکمه روی صندوق عقب خودرو ندارد. در واقع زمانی که به‌وسیله ریموتی که همراه خود دارد، با فشار دادن دکمه ریموت، قفل‌ها به‌صورت اتوماتیک باز می‌شوند.


شرکت اگزد (EXAD) به این نیاز رانندگان توجه کرده و با طراحی سیستم جک برقی صندوق عقب، باز و بسته کردن درب صندوق عقب را برای دارندگان خودرو تسهیل کرده است. البته موضوعی که در جک‌های برقی وجود دارد، این است که این جک‌ها مخصوص خودروهای خاص طراحی شده است. برای مثال، مدل EX-TIGGO 5 تنها مخصوص خودرو ام‌وی‌ام تیگو 5 است. جک برقی صندوق عقب اگزد، محصول کشور هنگ‌کنگ و دارای گارانتی یک‌ساله شرکت مجیرالکترونیک است.


نصب ای مدل جک برقی صندوق عقب بسیار آسان و حالت نصب آن به صورت فابریکی و بدون تداخل در سیم‌کشی و گارانتی است و برای خودروهای مدل 2015,2017 قابلیت نصب دارد.
جک برقی صندوق عقب مدل EX-TIGGO 5 دارای قابلیت‌های ویژه‌ای است. از جمله امکانات این جک برقی، قابلیت کم و زیاد کردن سرعت جک‌ها و تنظیم میزان باز و بسته شدن درب صندوق است. همچنین امکان باز و بسته شدن درب صندوق با ریموت فابریکی و نیز باز و بسته شدن با کلیدهای داخلی خودرو را دارد.

همچنین این سیستم به‌گونه‌ای طراحی شده که هنگام باز ماندن درب، به راننده هشدار داده می‌شود درب صندوق عقب باز است. یکی دیگر از امکانات مدل EX-TIGGO 5 جک برقی صندوق عقب خودرو اگزد، سنسور تشخیص مانع است؛ به طوری که در صورتی که مانعی برای بسته شدن درب وجود داشته باشد، سنسورها به صورت هوشمند فعال می‌شوند.

EXAD
EX-TIGGO 5
هنگ کنگ
12 ولت
قابلیت نصب برای مدل های 2015 , 2017
کاملا بصورت فابریکی و بدون تداخل در سیم کشی و گارانتی
یک عدد کابل نصب–یک عدد کیت اصلی – دو عدد جک برقی – دو عدد کلید کنترل داخلی