صندوق برقی JAC S5

 

محصول شرکت اگزد یک لوازم جانبی نیست بلکه یک وسیله پرکاربرد برای خودروی S5 است که مناسب برای مدل های 2015 و 2016 میباشد.

EXAD
  • فقط ارسال (ارسال رایگان برای سفارشات بالای 200000 تومان)
  • نصب در محل (فقط تهران، هزینه 500.000 تومان)

9,150,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

چند سالی است که خودروهای چینی بازار خودروی ایران را در دست گرفته است. که این خودروی چینی را می توان با تجهیزاتی همچون جک برقی کارآمد تر و رانندگی با آن را لذت بخش تر کرد. جک برقی صندوق EX-JAC S5محصول شرکت اگزد یک لوازم جانبی نیست بلکه یک وسیله پرکاربرد برای خودروهای JacS5 است که مناسب برای مدل های 2015 و 2016 این خودرو می باشد.

این محصول که ساخت کشور هنگ کنگ است بسیار باکیفیت است و به مدت یکسال از سوی شرکت مجیر الکترونیک ضمانت شده است. برای نصب این محصول بر روی خودروی خود نگران از بین رفتن گارانتی خودروی خود نباشید، زیرا که برای نصب این جک برقی نیازی به لخت کردن سیم های برقی خودرو نیست و فقط با سوکت های فابریکی بر روی خودرو نصب و از آن استفاده می شود.

پس از نصب این جک برقی بر روی خودرو شما می توانید از سه روش درب صندوق عقب خودروی خودتان را باز یا بسته کنید. اول به کمک ریموت فابریک خودرو که به شما این امکان را می دهد که از راه دور درب صندوق عقب خودرو را به صورت برقی باز کنید و ببنید. دوم به کمک دکمه ای که در کنار پای راننده قرار می گیرد این امکان برای شما محیا می شود. و در آخر شما به کمک دکمه قرار گرفته روی صندوق عقب خودرو می توانید درب صندوق عقب را به صورت اتوماتیک باز و بسته کنید.

مهمترین مزیت این محصول این است که می توانید برای آن، میزان باز شدن درب صندوق عقب را تعریف کنید تا اگر قصد پارک کردن در پارکینگی دارید که سقف کوتاهی دارد، به خودروی شما صدمه ای وارد نشود. همچنین این جک برقی به شما این امکان را می دهد که میزان سرعت باز و بسته شدن برقی درب صندوق عقب خودرو را تعیین کنید.

اگر هنگام بسته شدن درب صندوق عقب خودرو، وسیله ای بر سر راه آن وجود داشته باشد، اصلا نگران نباشید، زیرا این محصول سنسور تشخیص مانع دارد و به کمک این سنسور درب صندوق عقب بسته نخواهد شد. همچنین اگر درب صندوق عقب باز مانده باشد این جک برقی به شما هشدار خواهد داد.

در جک های برقی موقع بسته شدن درب صندوق عقب خود جکی که درب را هدایت می کند تا انتها آن را می بندد و این موضوع باعث می شود که صدای یک ضربه خفیف از آن شنیده شود. اما این محصول اگزد دارای آرام بست است که شدت ضربه هنگام بسته شدن درب صندوق عقب را به حداقل می رساند.

EXAD
EX-JAC S5
هنگ کنگ
12 ولت
قابلیت نصب برای مدل های 2015-2016
کاملا بصورت فابریکی و بدون تداخل در سیم کشی و گارانتی
یک عدد کابل نصب – یک عدد کیت اصلی – دو عدد جک برقی – دو عدد کلید کنترل داخلی