صندوق برقی changan CS75

امروزه قطعه‌سازان و خودروسازان در تلاش هستند با نوآوری سیستم‌های خود، استفاده از بخش‌های مختلف یک خودرو را برای دارندگان آن تسهیل کنند. در این میان، یکی از بخش‌های خودرو که رانندگان به طور معمول جهت حمل بار و یا گذاشتن وسایل خود استفاده بسیاری دارند، صندوق عقب خودرو است.

EXAD
  • فقط ارسال (ارسال رایگان برای سفارشات بالای 200000 تومان)
  • نصب در محل (فقط تهران، هزینه 500.000 تومان)

5,394,000 تومان

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

یکی از محصولات شرکت اگزد، جک برقی صندوق عقب خودرو مدل changan CS75 است. این محصول ساخت کشور هنگ‌کنگ و دارای گارانتی یک‌ساله شرکت مجیرالکترونیک است. این جک برقی قابلیت نصب روی خودرو هیوندای changan CS75 را دارد.
روش نصب این جک‌برقی بسیار آسان و به صورت فابریکی و بدون تداخل در سیم‌کشی و گارانتی است. ولتاژ کاری آن 12 ولت است.

از جمله امکانات جک برقی صندوق عقب خودرو مدل changan CS75، قابلیت کم و زیاد کردن سرعت جک‌ها و تنظیم میزان باز و بسته شدن درب صندوق است. همچنین امکان باز و بسته شدن درب صندوق با ریموت فابریکی و نیز باز و بسته شدن با کلیدهای داخلی خودرو را دارد.
این سیستم به‌نحوی طراحی شده که هنگام باز ماندن درب، به راننده هشدار داده می‌شود درب صندوق عقب باز است. یکی دیگر از امکانات جک برقی صندوق عقب خودرو مدل changan CS75، سنسور تشخیص مانع است؛ به‌نحوی که در صورتی که مانعی برای بسته شدن درب وجود داشته باشد، سنسورها به صورت هوشمند فعال می‌شوند.

EXAD
changan CS75
هنگ کنگ
12 ولت
کاملا بصورت فابریکی و بدون تداخل در سیم کشی و گارانتی
یک عدد کابل نصب – یک عدد کیت اصلی – دو عدد جک برقی – دو عدد کلید کنترل داخلی