صندوق برقی تویوتا لندکروزر

صندوق برقی تویوتا لندکروزر

برای تسهیل باز و بسته شدن درب صندوق عقب وسایل نقلیه کاربرد دارند. همان‌طور که می‌دانید، صندوق عقب خودرو زمانی که بدون جک برقی و به صورت دستی باز و بسته می‌شود، در شرایط گوناگون راننده را متحمل زحمت زیادی می‌کند. اما جک‌های برقی امروزی می‌تواند تمامی مشکلات را حل کند و شما می‌توانید با فشردن فقط یک دکمه ریموت، به راحتی صندوق عقب خودرو را باز یا بسته کنید.

EXAD
  • فقط ارسال (ارسال رایگان برای سفارشات بالای 200000 تومان)
  • نصب در محل (فقط تهران، هزینه 500.000 تومان)

7,000,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

یکی از محصولات شرکت اگزد، جک برقی صندوق عقب خودرو مدل EX-LANDCRUISER است. این محصول ساخت کشور هنگ‌کنگ و دارای گارانتی یک‌ساله شرکت مجیرالکترونیک است. این جک برقی قابلیت نصب روی خودرو تویوتا لندکروز را دارد و برای مدل‌های 2009 – 2016 نصب می‌شود.
روش نصب این جک‌برقی بسیار آسان و به صورت فابریکی و بدون تداخل در سیم‌کشی و گارانتی است. ولتاژ کاری آن 12 ولت است.
از جمله ویژگی‌های جک برقی صندوق عقب خودرو مدل EX-LANDCRUISER، قابلیت کم و زیاد کردن سرعت جک‌ها و تنظیم میزان باز و بسته شدن درب صندوق است. همچنین امکان باز و بسته شدن درب صندوق با ریموت فابریکی و نیز باز و بسته شدن با کلیدهای داخلی خودرو را دارد.

این سیستم به صورتی طراحی شده که هنگام باز ماندن درب، به راننده هشدار داده می‌شود درب صندوق عقب باز است. یکی دیگر از امکانات جک برقی صندوق عقب خودرو مدل EX-LANDCRUISER، سنسور تشخیص مانع است؛ به‌نحوی که در صورتی که مانعی برای بسته شدن درب وجود داشته باشد، سنسورها به صورت هوشمند فعال می‌شوند.


این جک دارای وکیوم نمی باشد.

EXAD
EX-LANDCRUISER
هنگ کنگ
12 ولت
قابلیت نصب برای مدل های 2009-2016
کاملا بصورت فابریکی و بدون تداخل در سیم کشی و گارانتی
یک عدد کابل نصب – یک عدد کیت اصلی – دو عدد جک برقی – دو عدد کلید کنترل داخلی