صندوق برقی BMW5

جک برقی EX-BMW5 

محصول شرکت اگزد و ساخت کشور هنگ کنگ است که کاملا به صورت فابریکی و بدون دست بردن به سیم های خودروی شما یا لخت کردن سیم ها نصب می شود.به علاوه اینکه این محصول توسط شرکت مجیر الکترونیک به مدت یکسال گارانتی شده است .این جک برقی قابل نصب بر روی خودروهای بی ام و مدل 2010 تا 2015 می باشد.

EXAD
  • فقط ارسال (ارسال رایگان برای سفارشات بالای 200000 تومان)
  • نصب در محل (فقط تهران، هزینه 500.000 تومان)

7,800,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

یکی از مزیت های این دستگاه این است که شما میزانی که دلتان می خواهد درب صندوق عقب خودرو به صورت اتوماتیک باز شود را برای آن تعریف کنید. این مسئله از آنجایی بااهمیت است که بسیاری از پارکینگ خانه ها سقف کوتاهی دارد و اگر درب صندوق عقب تا آخر باز شود به خودروی شما آسیب می زند.

همچنین میزان سرعت باز و بسته شدن درب صندوق عقب خودرو با کمک این دستگاه قابل تنظیم می باشد.اگر درب صندوق عقب خودروی شما باز مانده باشد این محصول شرکت اگزد به شما هشدار می دهد.

شما از سه طریق می توانید درب صندوق عقب خودروی خود را به صورت اتوماتیک و با کمک این محصول باز و بسته کنید؛ روش اول به کمک ریموت فابریک خودروی شماست و روش دوم از طریق دکمه موجود روی صندوق عقب خودروی شماست که اگر آن را دوبار پشت سر هم فشار دهید درب صندوق باز و بسته خواهد شد. همچنین روش سوم به کمک دکمه قرار گرفته در کنار پای راننده است.

یکی از مزیت های جک برقی EX-BMW5 این است که اگر هنگام بسته شدن درب صندوق عقب خودرو، مانعی بر سر راه آن وجود داشته باشد به کمک سنسور تشخیص مانع این دستگاه عمل نمی کند تا خودروی شما آسیب نبیند.

شما به هنگام خرید این محصول شرکت اگزد یک عدد کابل نصب، یک عدد کیت اصلی، دو عدد جک برقی و دو عدد کلید کنترل داخلی دریافت خواهید کرد.

EXAD
EX-BMW5
هنگ کنگ
12 ولت
قابلیت نصب برای مدل های 2012 تا 2015
کاملا بصورت فابریکی و بدون تداخل در سیم کشی و گارانتی
یک عدد کابل نصب–یک عدد کیت اصلی – دو عدد جک برقی – دو عدد کلید کنترل داخلی

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: