صندوق برقی سانگ یانگ تیوولی EX-tivoli

EXAD
  • فقط ارسال (ارسال رایگان برای سفارشات بالای 200000 تومان)
  • نصب در محل (فقط تهران، هزینه 500.000 تومان)

6,610,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

امروزه به‌کارگیری فن‏آوری‌های نوین در خودرو به یک ضرورت برای خودروسازان دنیا مبدل شده است. سختگیرانه‌تر شدن الزامات قانونی از یک‌سو و افزایش سطح انتظارات مشتریان از سوی دیگر، سبب شده است تا شرکت‏های خودروسازی و تولیدکننده قطعات خودرو برای کسب سهم بیشتر از بازار، برنامه‌ ریزی‏های گسترده ای را برای توسعه و پیاده‌سازی فن‏آوری‏های پیشرفته انجام دهند. از این رو شرکت اگزد (EXAD) با توجه به نیاز دارندگان خودرو، به طراحی و تولید فناوری‌های پیشرفته پرداخته است.

یکی از محصولات شرکت اگزد، جک برقی صندوق عقب خودرو است. سانگ یانگ تیوولی ، یکی از مدل‌های تولیدی شرکت اگزد است. این جک برقی برای خودرو سانگ یانگ تیوولی کاربرد دارد و در این خودرو قابل نصب است. جک برقی صندوق عقب اگزد، ساخت کشور هنگ‌کنگ و دارای گارانتی یک‌ساله شرکت مجیر الکترونیک است.

روش نصب این جک‌برقی بسیار آسان و به صورت فابریکی و بدون تداخل در سیم‌کشی و گارانتی است. ولتاژ کاری آن 12 ولت است. از جمله ویژگی‌های جک برقی صندوق عقب خودرو سانگ یانگ تیوولی، قابلیت کم و زیاد کردن سرعت جک‌ها و تنظیم میزان باز و بسته شدن درب صندوق است. همچنین امکان باز و بسته شدن درب صندوق با ریموت فابریکی و نیز باز و بسته شدن با کلیدهای داخلی خودرو را دارد.

این سیستم به صورتی طراحی شده که هنگام باز ماندن درب، به راننده هشدار داده می‌شود درب صندوق عقب باز است. یکی دیگر از امکانات جک برقی صندوق عقب خودرو مدل سانگ یانگ تیوولی ، سنسور تشخیص مانع است؛ به‌نحوی که در صورتی که مانعی برای بسته شدن درب وجود داشته باشد، سنسورها به صورت هوشمند فعال می‌شوند.

EXAD
EX-tivoli
هنگ کنگ
12 ولت
سانگ یانگ تیوولی
سوکت فابریکی