صندوق برقی BMW X1

صندوق عقب برقی 

محصول شرکت اگزد مناسب برای خودروهای بی ام و مدل 2012 تا 2015 می باشد. این محصول کیفیت بالایی دارد و به مدت یکسال از سوی شرکت مجیر الکترونیک ضمانت شده است .

EXAD
  • فقط ارسال (ارسال رایگان برای سفارشات بالای 200000 تومان)
  • نصب در محل (فقط تهران، هزینه 500.000 تومان)

6,700,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

جک برقی EX-BMW X1

محصول شرکت اگزد مناسب برای خودروهای بی ام و مدل 2012 تا 2015 می باشد. این محصول کیفیت بالایی دارد و به مدت یکسال از سوی شرکت مجیر الکترونیک ضمانت شده است بنابراین شما با خیال راحت می توانید از این جک برقی استفاده کنید.

مهمترین نکته در مورد این دستگاه این است که هنگام نصب به صورت سوکت های فابریکی بر روی خودرو نصب می شود و برای نصب آن نیازی به دست بردن به سیم کشی خودرو و یا لخت کردن آن ندارید، بنابراین گارانتی خودروی شما همچنان پابرجا می ماند.

هنگام نصب EX-BMW X1 بر روی خودروی خود، می توانید درب صندوق عقب خودرویتان را به وسیله ریموت فابریکی آن باز و بسته کنید. همچنین می توانید با دوبار فشار دادن دکمه صندوق عقب خودرو، درب آن را به صورت برقی باز و بسته کنید. علاوه بر این دکمه ای در کنار پای راننده قرار می گیرد که با فشار دادن آن نیز، درب صندوق عقب باز و بسته می شود.

یکی از امکانات ویژه این محصول این است که می توانید میزان باز و بسته شدن درب صندوق عقب خودرو را برای این دستگاه تعریف کنید و از این جهت این مسئله دارای اهمیت است که اگر در پارکینگ هایی که سقف کوتاهی دارد درب صندوق عقب تا انتها باز شود، خودرو آسیب خواهد دید. و با تنظیم میزان درست باز شدن درب می توانید از این مسئله جلوگیری کنید.

قابلیت کم و زیاد کردن سرعت جک ها نیز از دیگر امکانات این دستگاه است. علاوه بر این هنگام باز ماندن درب صندوق عقب این دستگاه به شما هشدار خواهد داد. اگر وسیله ای بر سر راه درب صندوق عقب وجود داشته باشد و شما به آن دستور بسته شدن بدهید، به دلیل وجود سنسور تشخیص مانع در این دستگاه، درب خودرو بسته نمی شود و به خودرو آسیبی وارد نخواهد شد.

هنگام خرید این محصول یک عدد کابل نصب، یک عدد کیت اصلی، دو عدد جک برقی و دو عدد کلید کنترل داخلی برای شما ارسال خواهد شد.

این ست دارای وکیوم نمی باشد و وکیوم باید به صورت جداگانه تهیه شود.

EXAD
چین
12 ولت
قابلیت نصب برای مدل های 2010-2015
یک عدد کابل نصب–یک عدد کیت اصلی – دو عدد جک برقی – دو عدد کلید کنترل داخلی